Marina Kaljurand valiti aasta Teenäitajaks

Marina Kaljurand valiti aasta Teenäitajaks
www.DELFI.ee
31. detsember 2007 15:27

Marina Kaljurand
Päevaleht/Pressifoto
Eesti Naiste Koostöökett valis sel nädalal Eesti suursaadiku Moskvas Marina Kaljuranna 2007. aasta Teenäitajaks.

“Me leidsime, et just Marina Kaljurand kehastas sel aastal kõige paremini meie kandvaid väärtusi,” ütles Eesti Naiste Koostööketi eesistuja Riina Kitt.

”Kõigil oli meeles, kuidas Eesti suursaadik Moskvas — naise ja avaliku elu tegelasena –jäi aprilli keeruliste ja isegi kriitiliste sündmuste ajal truuks tõelistele, euroopaliku poliitilise kultuuri ja Eesti ühiskonna väärushinnangutele, seistes Eesti rahva ning riigi huvide eest” lisas Riina Kitt.

Eesti Naiste Koostöökett on mittetulundusühing, mis edendab naisorganisatsioonide koostööd, naiste osalemist ühiskonnaelus ning poliitikas ning seisab naiste ja meeste võrdõiguslikkuse eest Eestis.

Aasta Teenäitajaks valib Eesti Naiste Koostöökett igal aastal Eesti elusse silmapaistva panuse andnud naise. Sel aastal pakkusid Marina Kaljurannale tihedat konkurentsi Elle Kull, Lagle Parek, Margit Sarv ja Aet Maatee.

Varasematel aastatel on sama aunimetuse pälvinud Ülle Aaskivi (2006), Külli Vollmer (2005), Silvi Ojamuru (2004), Ülle-Marike Papp (2003).

www.DELFI.ee
Postitatud rubriiki Määratlemata. Talleta püsiviide. Kommenteerimine ja trackback-viidete lisamine ei ole lubatud.