Mõõdukad: oma nimekirjaga valimistele kõigis Lääne-Viru omavalitsustes

Rahvaerakond Mõõdukad pressiteade 13. aprillil 2002

RAKVERE. Lääne-Virumaa Mõõdukad kandideerivad kohalikel valimistel erakonna nimekirjaga tõenäoliselt kõikides omavalitsustes, otsustas täna piirkonna üldkogu.

“Erakonna miinimumeesmärk Virumaal on korrata eelmistel valimistel saavutatut, kuid seni tehtud suur töö lubab loota tunduvalt paremat resultaati,” ütles täna piirkonna esimeheks tagasi valitud Andres Mandre.

Eelmistel valimistel kandideerisid Mõõdukad oma nimekirjaga vaid kolmes Lääne-Virumaa omavalitsuses ning saavutasid kindla valimisvõidu Tapa linnas. Valimistevahelisel ajal on erakonnaga liitunud mitu Lääne-Viru omavalitsusjuhti.

Mõõdukate valimisplaani lõplikud palgejooned saavad paika siis, kui selgub nn sundparteistamise seaduse saatus. President ei ole veel välja kuulutanud Keskerakonna, Reformierakonna ja Rahvaliidu toetusel Riigikogus vastu võetud seadust, mis keelab kodanike valimisliitude osalemise kohalikel valimistel.

Rahvaerakonna Mõõdukad juhatus tegi sel neljapäeval sundparteistamise vastu seisvatele kodanike valimisliitudele ettepaneku moodustada valimisteks ühine programm ja kandidaatide nimekiri. Sundparteistamise seaduse jõustudes lähevad Mõõdukad ja kodanike valimisliidud valimistele Mõõdukate nimekirjas.

Postitatud rubriiki Määratlemata. Talleta püsiviide. Kommenteerimine ja trackback-viidete lisamine ei ole lubatud.