Sillamäe Noorte Reformiklubi loodud

11. aprillil loodi Sillamäe Noorte Reformiklubi (SNRK). Sillamäe aktiivsed ja progressiivsed noored moodustasid Noorte Reformiklubi näitamaks, et mitte kõik Sillamäe noored ei tarbi narkootikume, vaid soovivad aktiivselt osaleda linna elus ja tõsta oma teadmiste taset.

Sillamäe Noorte Reformiklubi ühendab progressiivselt mõtlevaid Sillamäe noori. Neid seob aktiivne ellusuhtumine, liberaalne maailmavaade ja tahtmine oma mõtteid teoks teha.

Sillamäe Noorte Reformiklubi asutamiskoosolekul valiti klubi juhatus, kuhu kuuluvad Erik Zavjalov (18.a.) ja Natalja Borovikova (22.a.). Klubi asutajad otsustasid valida klubi esimehe järgmisel koosolekul.

Praegu kuulub Sillamäe Noorte Reformiklubisse 21 noort vanuses 16 – 24 aastat ja nad on Sillamäe üldhariduskoolide ning Sillamäe Kutsekooli õpilased ja üliõpilased.   

Noorteklubi loomine aitab parandada halvenenud sotsiaalolukorda linnas ja üldse Ida-Virumaal, sest annab noortele võimalust korraldada erinevaid üritusi ja koolitusi ning kaitsta noorte huve, ütles
asutamiskoosoleku juhataja ja noor poliitik Aleksandr Apolinsky.

Postitatud rubriiki Määratlemata. Talleta püsiviide. Kommenteerimine ja trackback-viidete lisamine ei ole lubatud.