Starman laiendab Interneti leviala Ida-Virumaale

AS Starmani pressiteade: 30.08.02

Eesti suurim kaabelmodemtehnoloogial põhineva Interneti püsiühenduse pakkuja Starman laiendab alates 1. septembrist oma internetiteenuste leviala Ida-Virumaale ning alustab Interneti püsiühendusteenuste pakkumist Sillamäel, Jõhvis ja Kohtla-Järvel.

ASi Starman Internet juhataja Raivo Heina sõnul hakati internetiteenuste laiendamist Ida-Virumaale ette valmistama käesoleva aasta esimeses pooles, kui AS Starman alustas uue peajaama ehitamist Sillamäele ja amortiseerunud kaabelvõrgu väljavahetamist. Nüüdseks on ettevalmistused internetiteenuste pakkumiseks lõpetatud ja alates 1. septembrist alustatakse teenuse pakkumist.

“Senini on suurtest internetifirmadest väikelinnades pakkunud internetiteenuseid vaid Eesti Telefon. Starmani turuletulekuga muutub olukord inimestele kindlasti soodsamaks ning, mis peamine, tekib valikuvõimalus,” märkis Hein.

“Kuna oma olemuselt on kaablipõhine püsiühendus lihtsamalt üles ehitatud ja vajab teenuse pakkumiseks oluliselt vähem võrguseadmeid kui alternatiivsete püsiühenduste puhul (nt. ADSL), siis loeme just töökindlust hinna kõrval oma olulisimaks konkurentsieeliseks,” selgitas Hein.

Internetiteenuste leviala suurendamine on osa Starmani strateegiast jõuda internetitoodetega kõikide oma kaabeltelevisiooni klientideni üle Eesti.. Seni on Starman pakkunud teenuseid Tallinnas ja selle lähiümbruses ning Tartus.

Starman on Eesti Kaabellevi Liidu andmetel Eesti suurim kaabeltelevisioonifirma. Starman Internet on Starmani ja investeerimispanga LHV poolt juhitava fondi NEV ühisfirma, mis pakub Starmani kaabellevi võrgu baasil interaktiivseid andmeside teenuseid ning on tänaseks kasvanud Eesti suurimaks kaabelmodemtehnoloogial põhineva kiire interneti püsiühenduse pakkujaks.

Postitatud rubriiki Määratlemata. Talleta püsiviide. Kommenteerimine ja trackback-viidete lisamine ei ole lubatud.