VE: Cafe Boulevard, klaasiklirin ja …

Café Boulevard avas uksed klaasiklirinaga
Kaire Kenk, SLÕL, 6. märts 2004

Kalev Lilleorg
KILLUD TAGA: Kõik Café Boulevard’i avamisele tulnud naised viskasid kohviku hüvanguks tervituspokaali vastu seina kildudeks. Pokaal on just lendu tõusnud äridaam Daisy Järva käest.

«Kõvemini! Julgemini!» ahvatles õhtujuht näitleja Veikko Täär pidulisi klaase lõhkuma: kõikidel Olümpia hotelli Café Boulevard’i avamisele kogunenud naistel paluti tervituspokaal kohviku hüvanguks vana vene kombe kohaselt vastu seina puruks lüüa.
 

Ning seda võimalust kasutati agaralt. «Nii tore nipp, ma kohe tundsin, kuidas kõigest vanast ja halvast pokaali puruks lüües lahti sain,» ütles Anu Saagimi ema Tiina muigelsui.

«Kutsusime avamispeole ainult naised – naistepäev ju tulekul,» ütleb Reval Hotelligrupi turundusjuht Merit Mägi vabandavalt. Vastrenoveeritud Reval Hotel Olümpia Café Boulevard’i kujundanud sisearhitekt Einar Salomonsen aga arvab, et sai tehtud õige valik: «Minu meelest on uue sisustuse saanud Café Boulevard naistele just õige paik. See on õige paik sõbrannatamiseks. Kusagil mujal Euroopas pole ma näinud nii ahvatlevat koogivalikut. Ja peale selle on siin nii hea värskete salatite valik,» ütleb ta. «Café Boulevard on täielikult välja vahetanud endisaegse kõva plastmassmööbli, nüüd on siin mõnus ja hubane,» lisab Merit Mägi veel ühe põhjuse, miks Café Boulevard’i sisse astuda.

Postitatud rubriiki Määratlemata. Talleta püsiviide. Kommenteerimine ja trackback-viidete lisamine ei ole lubatud.