VE: “Laulge kaasa” 100

«Laulge kaasa» jõuab juubelini 12.08.2004 00:01
Homme võtab telesaade «Laulge kaasa» riski ja läheb oma sajandat salvestust tegema mitte üksnes reedel ja 13. kuupäeval, vaid pealinnas Tallinnas, mille oodatav publik võib saatejuht Reet Linna sõnul käituda ettearvamatult.

Linna, kes on seni viie aasta vältel juhtinud ühegi pausita kõiki 99 linti võetud saadet, avaldas kahtlust, et homme kella 18ks Pirita rannahoone ette kutsutud pealinlased võivad kaasalaulmise asemel eelistada pigem rulaga sõitmist või rannas peesitamist.

Selleks, et ka nooremat publikut salvestusele meelitada, on Linna püüdnud saate repertuaaris asendada ärkamisaegseid palasid rohkem nüüdisaegsetega. Näiteks hiljutisel salvestusel, kus osales Eda-Ines Etti, sai ühiselt lauldud sellesuvine hitt «Viisteist magamata ööd», millesse saatejuhi sõnul isegi nelja-aastased täiest kõrist panuse andsid.

«Laulge kaasa» sari, mis produtsent Valdur Sepa sõnul oli esialgu kavandatud üheaastasena, on nõudnud tegijailt mehist pingutust, sest juba algaegadest saadik on tulnud ühe nädalavahetusega linti võtta viis saadet Eestimaa eri paigus.

Pärast homset salvestust Pirital koos Kukerpillide ja Jüri Aarmaga sõidab saateseltskond laupäeval koos Apelsini ja Carmen Mikiveriga Loksa randa ning sealt Silvi Vraidi ja Toomas Suumaniga Tapale, pühapäeval koos Anne Veski ja Eduard Tomaniga Narva linnusesse ning sealt Noorkuu ja Tõnu Aavaga Jõhvi keskväljakule. (PM)

Postitatud rubriiki Määratlemata. Talleta püsiviide. Kommenteerimine ja trackback-viidete lisamine ei ole lubatud.