Viru Kommunaalteenuste AS on valmis kustutama 50% vanast võlast

Viru Kommunaalteenuste AS (linna vee-ettevõte) on valmis kustutama 50% vanast võlast. Kogu veebruarikuu kestva kampaania eesmärk on pakkuda klientidele harukordset võimalust tasuda vee- ja kanalisatsiooniteenuse eest võlgu olev summa kaks korda soodsamatel tingimustel. Kaheksasaja krooni suuruse veevõla likvideerimiseks piisab veebruaris poole väiksemast summast – 400 kroonist.

Vee-ettevõtte müügiosakonna juhataja Aarne Vinkeli sõnul on Kohtla-Järve elanikud jätnud linna vee-ettevõttele osutatud vee- ja kanalisatsiooniteenuse eest raha maksmata, olles võlgu suure summa. “Võlgu olev summa on 3,35 mln. krooni,” täpsustas Vinkel.

2001. aasta 15. märtsil ostis Viru Keemia Grupp avalikul enampakkumisel AS-i Järve Vesi pankrotivara, sh. nõudeõiguse klientide vastu, kes ei täitnud kohustusi ega tasunud tarbitud vee ja kanalisatsiooniteenuse eest. Sellest tulenevalt oleme tegelenud ja tegeleme ka edaspidi nende võlgnevuste likvideerimisega, mis tekkisid inimestel AS-i Järve Vesi ees, selgitas Vinkel. Selleks puhuks on vee-ettevõte välja mõelnud terve veebruari kestva sooduskampaania “Vana võlg kaelast ära!”

Olukorra lahendamiseks ehk AS-i Järve Vesi võlgnevuse likvideerimiseks on tema sõnul mitu teed. “Vee-ettevõte on valmis kompromissideks ning pakub veebruaris kõigile Kohtla-Järve elanikele ning ettevõtetele harukordset võimalust likvideerida vana võlg poole soodsamatel tingimustel. See tähendab 50% allahindlust ja väljendub selles, et 1000 krooni suuruse veevõla likvideerimiseks piisab 500 kroonist,” selgitas Vinkel.

Vee-ettevõttes pööratakse varasemaga võrreldes palju suuremat tähelepanu müügiosakonna tööle, mille otsene ning igale vee-ettevõtte kliendile tajutav muudatus on klienditeeninduse parandamine, erinevate soodustuste väljatöötamine ja korras kliendisuhted.

Probleemid, mis on tekkinud vee eest tasumisel, ei ole kaugeltki nii tõsised kui sooja- ja elektriarvete tasumata jätmine, mis põhjustab palju segadust ning ebameeldivusi. Vee-ettevõte püüab inimesi aidata ning pakkuda just kliendile soodsaid lahendusi, kinnitas Vinkel.

Viru Kommunaalteenuste AS varustab Kohtla-Järve elanikke ja ettevõtteid joogiveega ning korraldab kanalisatsiooniteenust. Ettevõttel on üle 21 000 kliendi.

Postitatud rubriiki Määratlemata. Talleta püsiviide. Kommenteerimine ja trackback-viidete lisamine ei ole lubatud.