Virumaad valivad kahe peale ühe kaunitari

Virumaad valivad kahe peale ühe kaunitari

Vaatamata kuuldustele, et mõned Ida-Viru noormehed ei luba oma kallimaid missivõistlusele osalema, peetakse Virumaa kauneima neiu valimine jaanuaris siiski.


Õhtujuht Üllar Saaremäe kolm aastat tagasi õnnitlemas õnnelikult naeratavaid Virumaa missist Diana Kaljuneeme (vasakul) ja missi Marian Maasit.

Kui viimastel aastatel valiti missi vaid Lääne-Virumaal, siis seekord on kaasatud ka Virumaa ida pool ning kokku jõuavad finaali viis kaunitari kummastki maakonnast.

Lääne-Viru poolne korraldaja Merje Poom õhutas kõiki huvilisi tütarlapsi, kellel vanust 17-22 aastat ning kelle pikkus ei jää alla 170 sentimeetri, võistlusega julgelt kaasa tulema ning endast talle teada andma.

“Alati maksab osa võtta, sest sealt saab terveks eluks midagi vajalikku,” ütles Poom. Pikkuse alammäär ongi seatud just seetõttu, et selle kasvuga neidudel on suurem võimalus selles valdkonnas edasi astuda.

Merje Poom on korraldanud missikonkursse neli korda, kahel neist valiti koos missiga ka tublim missis, ehk naine, kes on juba abielus ja laste ema.

Seekord ühendati aga jõud Ida-Virumaaga, sest mitmes mõttes on ju koos korralikku üritust kergem teha. Jõhvi poole pealt on korraldajaks Kersti Urbala.

Missivalimised peetakse sedapuhku 25. jaanuaril Rakvere teatris, edaspidi kavatsetakse vahetada toimumispaika korda mööda Ida-Virumaaga.

Poomi sõnul püüab tema seda korraldamist teha pigem sõulikuma kui vabariiklikel konkurssidel tavaks saanud akadeemiline laad. “Nõnda on huvitav nii missidele kui ka pealtvaatajatele,” ütles Poom.

See, et Ida-Virus potentsiaalsete missikandidaatide boyfriendidega seoses probleeme tekkis, Merje Poomi ei heiduta: “Ei saa kohe alla anda, kui on mõni tagasilöök. Kui üritus hästi läheb, siis annab see ju seda suurema positiivse emotsiooni.”

Läinud aastal võitis Virumaa missitiitli Hanna Püss Rakverest.

–>Aarne Mäe
aarne@virumaateataja.ee

Postitatud rubriiki Määratlemata. Talleta püsiviide. Kommenteerimine ja trackback-viidete lisamine ei ole lubatud.