VKG tähistab 1. juunil keemikute päeva

Viru Keemia Grupi pressiteade: 30.05.02

Eesti suurima keemiatööstuskontserni Viru Keemia Grupi (VKG) eestvedamisel tähistatakse keemikute päeva laupäeval, 1. juunil.

VKG juhatuse esimehe Janek Parkmani sõnul annavad Kohtla-Järve tuntumad suurettevõtted VKG, Velsicol, Nitrofert, Fortum ja Novotrade Invest tööd ligi 2000 inimesele. Tema kinnitusel on viie ettevõtte töötajatel kokku üle 1200 kooliealise lapse, tahame selle päeva muuta neile meeldejäävaks.

Keemikute päeva tähistatakse teist aastat. Kohtla-Järvel asuvate suurte keemiatööstusettevõtete ning keemikute ametiühingu toel taastati ammune traditsioon pärast 12-aastast vaikelu, ütles VKG avalike suhete juht Dainis Hirv.

Parkmani sõnul annab see tunnistust sellest, et ettevõtet ümbritsev elukeskkond, Kohtla-Järve elanikud ja lapsed, on suurele tööstusettevõttele tähtsad ning olulised. “VKG oskab seda hinnata,” lisas ta.

Keemikute päev on ennekõike pereüritus, aga mitte ainult, sest pakub mõnusat äraolemist, rohkesti tegevust ning ülimenukat kontsertprogrammi nii suurele kui ka väikesele külastajale, ütles Hirv.

Kohtume 1. juunil Kohtla-Järve spordikeskuse staadionil. Üritus algab hommikul kell 10.00 ja kestab õhtu kella 19.00.

VKG on Eesti suurim keemiatööstuskontsern, mis annab tööd 1115 Ida-Virumaa elanikule.

Postitatud rubriiki Määratlemata. Talleta püsiviide. Kommenteerimine ja trackback-viidete lisamine ei ole lubatud.