Alkoholismi ja narkomaania ennetamise riikliku programmi IV aastakonverents

Eesti Tervisekasvatuse Keskuse pressiteade: 26.11.02

27. – 28. novembril 2002. a algusega kell 10.00 toimub Narva Kultuurikeskuses Riikliku alkoholismi ja narkomaania ennetamise programmi IV aastakonverents.

Konverents on mõeldud narkomaania ennetusprojektide juhtidele, ravi, rehabilitatsiooni ja nõustamisega tegelevatele spetsialistidele, ajakirjanikele, põhikoolide ja gümnaasiumide õpilastele, kõrgkoolide üliõpilastele, õpetajatele, politseinikele, poliitikutele, kriminaalhooldus- ja vanglaametnikele ning lapsevanematele.

Konverentsi eesmärgiks on käsitleda komplekselt uimastiproblemaatikat erinevates eluvaldkondades, tõhustada ja intensiivistada ennetustegevust ning parandada ravi- ja rehabilitatsiooniteenuste kättesaadavust. Tõsta jätkuvalt konverentsi sihtgrupi informeeritust narkootikumide ja nende tarvitamisega kaasnevast kahjust ning kujundada negatiivset suhtumist nendesse.

Konverents keskendub teemadele, mis on seotud ennetustööga riigi, maakondade, asutuste (sh kooli ja MTÜ-de) tasandil, kriminaalpreventsiooniga, sõltuvushaigete ravi ja rehabilitatsiooniga.

Konverentsi avab Vabariigi Presidendi Kantselei esindaja ja Narva Linnapea Imre Liiv.
Pressikonverents toimub 13.30 – 14.00 Narva Kultuurikeskuse väikeses saalis.

Konverentsi korraldavad Eesti Tervisekasvatuse Keskus koostöös Ida – Virumaa Uimastipreventsiooni Sihtasutusega.

Postitatud rubriiki Määratlemata. Talleta püsiviide. Kommenteerimine ja trackback-viidete lisamine ei ole lubatud.