Elaani ja Jaan Paavle loominguline õhtu “Kunstnikud kananahas” Rakveres

6. novembril kell 18 algab Lääne-Virumaa Keskraamatukogu saalis (Rakvere, Lai tn. 7) Elaani ja Jaan Paavle loominguline õhtu “Kunstnikud kananahas”.

Õhtu keskmes on Jaan Paavle luulekogu “Tulemasin” presentatsioon ja videoinstallatsioonid. Elaan kannab ette Paavle luulel põhineva komöödia “Peetrus”, kus teeb kaasa ka autor ise. Jaan Paavlet intervjueerib “Kananaha” peakorraldaja Teet Veispak.

Elaani komöödias “Peetrus” materialiseerub Jaan Paavle Kananahal esitatud videoinstallatsioonist kosmilisest energiast olendike. Tema tagasisaatmiseks avatakse sealpoolsuse värav, kustkaudu satub lavale rida ajalooliste ja mütoloogiliste tegelaste hingede kehastusi.

Igaühel neist on oma maneer esitamaks Paavle luulet… 50minutilise etenduse kestel kehastab Elaan paarikümmet tegelast – Kuperjanovist Stalinini, Hamletist Nipernaadini – püstitades sellega omapärase eesti teatri rekordi.

Artur Alliksaare sõber ja õpilane Jaan Paavle ning monoteatri-mees Elaan on Rakvere publikule tuttavad suvistelt esinemistelt rahvusvahelistel festivalidel “Kananahk”.

Postitatud rubriiki Määratlemata. Talleta püsiviide. Kommenteerimine ja trackback-viidete lisamine ei ole lubatud.