VKG kingib esimese klassi lastele ranitsad

Viru Keemia Grupi pressiteade: 29.08.02

Viru Keemia Grupp (VKG) korraldab reedel, 30. augustil Kohtla-Järve Koolinoorte Loomemajas 250 lapsele toreda peo, et üheskoos tervitada algavat kooliaastat.

VKG töötajate lastele mõeldud Koolikella pidu korraldatakse teist aastat järjest ning seda traditsiooni on kavas jätkata, ütles VKG avalike suhete juht Dainis Hirv.

“Tänavu kingib VKG esimese klassi lastele ranitsad koos suure hulga vajalike koolitarvetega. Loetelu asjadest, mida esimesse klassi minevalt lapselt nõutakse, on pikk ning sellise koolikoti kokkupanek äärmiselt kulukas. Seepärast otsustasime seda ise teha,” lisas ta.

VKG töötajatel on kokku üle 800 kooliealise lapse, nendest 280 õpivad põhikoolis ja 25 last alustavad kooliteed 2. septembril.

Eri vanuserühmadele mõeldud üritused algavad kell kaksteist päeval ning kestavad kuueni õhtul.

Kontsertprogrammis esinevad lastele solistid, laulu- ja tantsukollektiivid, akrobaadid ning breiktantsijad.

Töötavad mänguväljakud, korraldatakse asfaldijoonistuste konkursse ning oskusi näitavad mudellendurid ning kardiringi poisid. Avatud on mängutoad ning lennukimudelite näitus. See kõik toimub Loomemajas ning selle ümbruses.

VKG korraldab mitmesuguseid üritusi kogu aasta. Heategevuskampaania “Koos oleme nähtavad!” raames kingiti kõikidele Kohtla-Järve Järve linnaosa koolide 3. ja 4. klasside õpilastele helkurid. Kaks aastat järjest on tähistatud lastekaitsepäeva. Ka keemikute päeva peeti teist aastat. Ammune traditsioon taastati pärast 12-aastast vaikelu.

Toredat kooliaasta algust ning edukat uut õppeaastat!

Postitatud rubriiki Määratlemata. Talleta püsiviide. Kommenteerimine ja trackback-viidete lisamine ei ole lubatud.